CleanAir
24/7 Гаряча лінія iLAN
(093) (095) (097) 000 19 36
E-mail:
info@ilan.com.ua – інформаційна пошта
support@ilan.com.ua – пошта технічної підтримки

Оплата послуг

ПАМ’ЯТКА АБОНЕНТА

Щомісячна абонплата автоматично списується з вашого рахунку авансом за ОДИН календарний місяць.

Списання абонплати відбувається в 00:00 годин 1 числа кожного місяця.

Якщо після списання абонплати на вашому рахунку буде від’ємний баланс, доступ в Інтернет буде автоматично заблокований до поповнення рахунку.

Увага! Доступ в Особистий кабінет можливий навіть при заблокованому доступі в Інтернет!!!

Завантажити Реквізити для сплати послуг
44

Спосіб №1

Ви можете сплатити за інтернет через термінали миттєвого поповнення

СПЛАТИТИ

*Також термінали встановлені в усіх супермаркетах ФОРА та на АЗС ОККО
** В терміналах easypay за поповнення особистого рахунку стягується додаткова комісія - 4%

44

Спосіб №2

Ви можете сплатити за інтернет через Термінал миттєвого поповнення, який встановлено в офісі компанії за адресою: Ірпінь, Ярославська 3

44

Спосіб №3

Ви можете сплатити за інтернет не виходячи з дому в особистому кабінеті за допомогою сервісу LiqPay* (безпосередньо з карти*). Зарахування грошей з карток інших банків може займати від трьох до шести днів.

Скачати інструкцію (pdf)
Відкрити інструкцію (pdf)

* Liqpay працює з картами Visa або MasterCard будь-яких банків, що не має обмежень на здійснення Інтернет-транзакцій. Якщо оплата була здійснена з картки ПриватБанку, то переказ відбувається практично відразу на ваш рахунок (логін) і інтернет запрацює за декілька хвилин після оплати, якщо він був заблокованний!

44

Спосіб №4

Ви можете сплатити за інтернет не виходячи з дому в особистому кабінеті за допомогою сервісу LiqPay* (безпосередньо з карти*). Зарахування грошей з карток інших банків може займати від трьох до шести днів.

* Liqpay працює з картами Visa або MasterCard будь-яких банків, що не має обмежень на здійснення Інтернет-транзакцій. Якщо оплата була здійснена з картки ПриватБанку, то переклад відбувається практично відразу на ваш рахунок (логін) і інтернет запрацює за декілька хвилин після оплати, якщо він був заблокованний!

44

Спосіб №5

Ви можете сплатити за інтернет за допомогою сервісу Приват24 (по реквізитам компанії *). Для активації послуги вам потрібно повідомити нам про вашу оплату і тільки після цього ми, відстеживши вашу проплату, вручну нараховуємо вам гроші на ваш логін. Це найдовша процедура поповнення особового рахунку та активації інету. Тому ми не радимо вам використовувати такий спосіб оплати. Краще і швидше - LiqPay.

* Сплата через Приват 24 на розрахунковий рахунок компанії здійснюється за реквізитами (дані ви можете отримати у менеджерів). Після сплати гроші приходять на розрахунковий рахунок I-Lan протягом мінімум 1 дня, максимум 6 робочих днів. Якщо на момент сплати у вас був мінусовий баланс (інтернет відключений), то при такому способі оплати гроші не надходять на ваш особистий рахунок (логін), тим самим послуга інтернету не активується автоматично.

44

Спосіб №6

Ви можете сплатити за інтернет не виходячи з дому в особистому кабінеті за допомогою MonoBank

.
44

Спосіб №7

Ви можете сплатити за інтернет через Термінал миттєвого поповнення IBOX

* за поповнення особистого рахунку IBOX стягує додаткову комісію

Швидка заявка
на підключення наших послуг