Новини Чим відрізняється IPTV від Кабельного телебачення?

Чим відрізняється IPTV від Кабельного телебачення?

Цим питанням задається кожен, хто вирішив підключити IPTV телебачення. Що собою представляє Кабельне телебачення – всім зрозуміло. А от що таке IPTV?

Інтерактивне телебачення IPTV - це цифрове інтерактивне телебачення нового покоління з можливістю перегляду телевізійних програм на екрані комп'ютера, на телевізорі, Smart TV, а також на планшеті або смартфоні.

Цей вид телебачення новий і викликає багато питань:
Чим відрізняється від кабельного телебачення?
Чим кращий?
Що потрібно для його підключення?

Основними перевагами IPTV є:

  1. Високоякісне зображення - тепер Ви можете насолодитися чітким зображенням і багатоканальним звуком на вашому FullHD телевізорі!
  2. Багатоканальний звук - Dolby Digital 5.1 Surround! Цифрова технологія IPTV забезпечує більш якісний звук, ніж звичний нам аналоговий спосіб мовлення при якому трансляція звуку ведеться в один (моно) або максимум два (стерео) каналу. Використовуючи цифрову технологію телеканал може передавати звук в п'ять каналів (Digital 5.1 Surround)! Підключивши аудіо систему 5.1 до телевізора, Ви перетворюєте свій телевізор на домашній кінотеатр з об'ємним звучанням!
  3. Живе управління ефіром! Якщо ви дивитеся трансляцію футбольного матчу улюбленого футбольного клубу, а в цей момент вам хтось дзвонить - просто поставте плеєр на «паузу» і поверніться до перегляду, коли вам буде зручно! Також можна перемотати назад будь-яку телепрограму прямо під час ефіру і розглянути кожен момент детально ще раз!
  4. Телеархів TimeShift - можливість подивитися будь-яку передачу в повторі.

На відміну від Кабельного телебачення при IPTV все, що вам необхідно - це спеціальний пристрій (тюнер), який перетворює кодований сигнал з Глобальної мережі в сигнал, зрозумілий для нашого телевізора.

А, якщо Ваш телевізор підтримує функцію SMART-TV, то не потрібен навіть тюнер.

Якщо Ваш телевізор підтримує функцію SMART-TV, то вам не потрібне ніяке додаткове обладнання, але якщо такої функції немає – вам додатково знадобиться тюнер.

Досить просто встановити спеціальну програму, яка виконає всі необхідні перетворення і перетворить кодований сигнал в ТВ картинку.

Звичайно, ви можете дивитися телевізійні канали і на комп'ютері, проте користувачі подекуди зазначають, що це не так незручно, як на телевізорі.

Щоб подивитися, як таке телебачення виглядає на практиці, давайте на прикладі IPTV розглянемо основні функції цієї послуги. Ми можемо дивитися, як було озвучено вище, телебачення в трьох варіантах:

  1. На телевізорі через спеціальний пристрій - тюнер
  2. На телевізорі з функцією SMART-TV - без тюнера
  3. На стаціонарному комп'ютері або ноутбуці за допомогою програми

Вимоги до технічних характеристик самі мінімальні - головне достатня швидкість інтернету.

Якщо відео ваш ПК відтворює без проблем, то і ТБ онлайн працюватиме як слід.

Підключайте IPTV у iLAN і насолоджуйтесь новим рівнем якості телеефіру вже сьогодні, адже це просто, швидко і вигідно!