Новини Вводиться абонплата за кабельне ТБ

Вводиться абонплата за кабельне ТБ

                                            Шановні абоненти!

Дякуємо вам за те, що користуєтеся послугами компанії I-Lan. Ваш вибір для нас дуже важливий, тому ми постійно працюємо над різноманітністю і удосконаленням якості послуг, що надаються

Ми завжди прислухаємося до ваших побажань і намагаємося максимально реалізувати їх. З огляду на велику кількість звернень, нами було прийнято рішення надати послуги кабельного телебачення з максимально доступною кількістю каналів БЕЗ пакетного кодування. При підключенні цифрового кабельного ТБ, а це більше 120 каналів !, вам знадобиться тільки кабель, який необхідно просто провести в будинок і підключити в роз'єм телевізора. Це дозволить в значній мірі заощадити кошти - відпадає необхідність у придбанні CAM модуля.

На жаль, ціна на послуги телебачення безпосередньо залежить від вартості обладнання та витратних матеріалів, необхідних для забезпечення якісної роботи і модернізації кабельної мережі, а також сплати роялті правовласникам. Саме тому ми змушені ввести абонентську оплату за послуги кабельного телебачення.

З 1 квітня 2017 року починаються нові розрахункові періоди і будуть тарифікуватися наступним чином:

1. Якщо ви підключаєте Інтернет + КТБ **, то вартість КТБ буде:

Економ / 70 грн. міс*

Стандарт / 50 грн. міс*

Оптимальний / 30 грн. міс*

Преміум / 0 грн. міс*

2. Якщо ви підключаєте КТБ без інтернету, то вартість КТБ буде:

КТБ без інтернету / 90 грн. міс*

*Абонентська плата не впливає на кількість телевізорів підключених до КТБ!

**Звертаємо увагу користувачів комплексних тарифних пакетів «Інтернет + КТБ» на те, що введення абонентської оплати за ТВ збільшить сумарний щомісячний платіж за надані послуги.